Veštenie budúcnosti
Povieme Vám, čo Vás čaká

Iveta – detské horoskopy a ezoterika

Zameranie: Detské horoskopy | Ezoterika | Numerológia | Liečiteľstvo

Hodnotenie (258x)

Detský horoskop je zameraný na rozvoj jedinečného potenciálu Vašich potomkov. Ako rodič si musíte uvedomiť, že vaše deti môžu, no zároveň nemusia mať podobné schopnosti a nadanie pre veci ako máte vy. Pre všetky činnosti je potrebné mať aspoň trochu nadania.

Mnohí rodičia vedú svoje deti k činnostiam, ktorým sa v mladosti sami venovali a v domnienke, že je to to najlepšie, čo pre potomka môžu urobiť. Je to však jeden z najčastejších a najhorších omylov v rodičovstve. Ušetrite svojmu dieťaťu i niekoľko rok zaoberania sa niečím, čo ho aj tak nebaví a kde nedosiahne úspechy. Nenúťte ho za každú cenu do niečoho len preto, že vy ste v tom boli dobrí.

Nechajte si zhotoviť detský horoskop, ktorý Vám prezradí, akou cestou by ste Vášho potomka mali viesť. Odhalí jeho skrytý talent v rôznych oblastiach, ktoré potom môžete spoločne ďalej rozvíjať.

Je všeobecne známe, že činnosť, ktorá ide človeku najviac, ho aj viac baví. U detí to nie je inak. Preto je nutné vyberať len tie, pre ktoré má dieťa vlohy. Sami na ňom uvidíte, že keď sa bude stále zdokonaľovať, bude z toho mať obrovskú radosť a získa pre danú činnosť obrovský zápal.

Nie je nič horšie, než keď otecko vedie svojho syna napríklad k futbalu i napriek tomu, že je jasne vidieť, že to potomka nebaví, na tréningy chodí z donútenia a navyše mu to nejde. Ale otec si nedá povedať, on sám bol predsa v mladosti dobrým futbalistom a syn „musí“ ísť v jeho stopách.

Radšej si pre svoju ratolesť nechajte zhotoviť detský horoskop, ktorý Vám prezradí, čo sa vo Vašom potomkovi skrýva. Môže v ňom driemať skrytý génius. Športový talent. Úspešná osobnosť. Túto skutočnosť je ale potrebné najprv správne odhaliť. A k tomu Vám pomôže práve detský horoskop!

Detský horoskop dokáže okrem talentu odhaliť i celkovú budúcnosť Vášho dieťaťa. Zistíte, či bude zdravé, úspešné, či bude jeho život jednoduchý alebo plný komplikácií. Stačí len zdvihnúť slúchadlo a zavolať na číslo 0988 600 525.

Vaše názory

vložiť príspevok

pani Klaudia, Bratislava

Dlho som premýšľala, aký záujmový krúžok vybrať pre svoju dcéru. Nebola som si stále istá a tak som zavolala pani Ivete, ktorá vo hviezdach našla informáciu, že moja Janka má výnimočné hudobné vlohy. Janky som sa teda spýtala, či by chcela hrať na nejaký nástroj. Nakoniec sme vybrali gitaru a Janku som prihlásila do hudobnej školy. Ona teraz nielenže chodí rada na hodiny ale usilovne cvičí i doma, úplne sama od seba, a je na nej vidieť, že ju hranie baví. A hlavne sa každým dňom zdokonaľuje a verím, že jedného dňa ju budem počuť v slovenských rádiách :-)

pani Marcela, Košice

Môj syn bol prihlásený do tenisového krúžku. Bolo na ňom vidieť, že na tréningy chodí s nechuťou, namiesto toho, aby sa tešil, ako si zašportuje, sa len pýtal, či tam musí a vravel, že sa teší, až bude zasa doma. Po konzultácii s Ivetou som ho z tenisu radšej odhlásila a prihlásila ho na basketbal, ktorý vždy rád sledoval doma v televízii. Teraz žiari šťastím vždy keď má ísť trénovať a v netréningové dni, kedy je doma, sú takmer utrpením, samozrejme v dobrom slova zmysle. Stále by len hral basket, keď si k sebe práve nezoženie žiadnych kamarátov, ktorí si s ním zahrajú, rada sa obetujem sama.

Vložiť nový príspevok